Spoštovani starši, dragi učenci!

Počitnice se končujejo in v ponedeljek, 2. 9. 2024 se začenja novo šolsko leto.

Prvošolce skupaj s starši oz. skrbniki pričakujemo v športni dvorani ob 9.45.

Učenci od 2. do 9. razreda se zberete pred šolo med 8.00 in 8.15. Tam vas bodo pričakali vaši razredniki in vas pospremili v razrede. Prvi dve šolski uri boste z razredniki, nato sledita še dve uri pouka.

Učenci se pričnete zbirati pred šolo med 8.00 in 8.15.

Na določenem delu šolskega dvorišča vas pričakajo razredniki:
• učenci 2. in 3. razreda se zberete v šolskem parku pred šolo – pri vhodu za obiskovalce šole (vhod 2),
• učenci 4. in 5. razreda se zberete na šolskem dvorišču pred vhodom v šolsko avlo,
• učenci 6. razreda se zberete na tekaški stezi ob ograji vrtca,
• učenci od 7. do 9. razreda se zberete na asfaltnem igrišču za šolo.

Učenci od 2. do 9. razreda prvi dan prinesete v šolo šolske copate, beležko in pisalo oz. šolsko peresnico (majhen nahrbtnik), učenci od 4. do 9. razreda pa dodatno še nahrbtnik za učbenike, ki jih boste prevzeli ta dan.

Učenci od 2. do 5. razreda prinesete v šolo podpisano izjavo/sporočilo staršev o uri prihoda/odhoda v šolo/domov in naročilu na kosilo za prvi šolski dan.

Aktivnosti razširjenega programa se bodo med 12.10 in 16.15 izvajale že prvi dan pouka.

Jutranje aktivnosti se bodo za učence prvih razredov začele izvajati v torek, 3. 9. 2024, ob 6.00 v učilnici prvega razreda.

Izvajanje jutranjih aktivnosti za vse ostale učence pa bo odvisno od prijav nanje.

Že prvi šolski dan lahko imate v šoli kosilo.

VOZNI RED šolskih prevozov bo objavljen na spletni strani šole.

Veselimo se ponovnega snidenja z vami. Vsem skupaj želimo uspešen začetek šolskega leta.

Vodstvo šole in vsi zaposleni

—————————