V soboto, 18. 5. 2024, je šolski sklad vrtca in šole organiziral dobrodelni dogodek, ki smo ga poimenovali Zabaviščni park.

Šola in vrtec sta pripravila več delavnic oz. aktivnosti, od izdelovanja zapestnic in obeskov, slikarskih delavnic, štafetnih iger, poligona, vlečenja vrvi in odbojke, do risanja s kredami. Zelo obiskan je bil tudi nagradni vrtiljak in srečelov ter skate park.  Obiskovalcem pa so bile na voljo tudi kokice, s katerimi se je prav tako zbiral denar za šolski sklad, ter ogled gasilskega vozila.

Še enkrat velika hvala vsem sodelujočim, vsem obiskovalcem in vsem, ki ste na kakršenkoli način pomagali, da smo skupaj ustvarili to zgodbo. Fotografije z dogodka si lahko ogledate v fotogaleriji.

V imenu UO šolskega sklada zapisala Katja Stopar

FOTOGRAFIJE